Codzienne gotowanie może być przyjemnością – istotne jest takie zaprojektowanie wnętrza kuchennego czy aneksu, aby proces przygotowywania posiłków być jak najprostszy. W stworzeniu idealnej kuchni pomogą meble kuchenne na zamówienie. Jakie są ich atuty?

Meble kuchenne na zamówienie – poznaj ich atuty

Nowoczesna zabudowa, dopasowana do konkretnych potrzeb i do gustu – to bez wątpienia największe zalety mebli kuchennych tworzonych na zamówienie. Meble takie sprawdzają się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i aneksach, będą też idealnym rozwiązanie dla wnętrz problematycznych, gdzie znajdują się wnęki czy skosy. Meble kuchenne na zamówienie to także spora dowolność w aranżacji – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się tworzeniu mebli kuchennych. Decydując się na taką kuchnię, mamy pełnię decyzyjności i możliwości związanych z wyborem materiałów, dekorów, uchwytów, akcesoriów. To klienci decydują też o tym, jakie elementy zabudowy będą wykorzystane. Zabudowa kuchenna pozwoli na wykorzystanie maksimum przestrzeni – może to oznaczać zabudowę pod sam sufit.

Meble kuchenne na zamówienie – jakie tworzywa i materiały są wykorzystywane?

Meble kuchenne na zamówienie tworzone są przede wszystkim z płyt meblowych laminowanych oraz płyt MDF. Niemniej – jeśli klient ma takie życzenie, meble mogą być stworzenie z naturalnego, litego drewna. Rozwiązanie to jednak ma plusy i minusy – wysoka trwałość drewna idzie w parze ze znacznie wyższą ceną surowca. Fronty mogą być zdobione dowolnie – najchętniej wybierane są fronty laminowane, akrylowe czy też lakierowane – posiadają doskonałą proporcję jakości do ceny. Alternatywnie można również wykorzystywać panele dekoracyjne, szkło, metal, lustra. Wielkim zainteresowaniem w ostatnich latach cieszy się fornir.

Comments are closed.

zobacz wiecje rter-links.com ari.pl