Chcąc zaaranżować mieszkanie w sposób przytulny, ale też funkcjonalny, warto pomyśleć o meblach tworzonych na wymiar. Szafy na wymiar są jednymi z chętniej wybieranych mebli – dają one możliwość niebanalnej aranżacji, ale też lepszego wykorzystania danej przestrzeni. Jak tworzone są szafy na wymiar? Jakie możliwości ma klient zamawiający taki mebel?

Nowoczesne szafy na wymiar w zasięgu ręki!

Szafy na wymiar to niezwykle popularne rozwiązanie, szczególnie w przypadku mieszkań blokowych, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Szafy na wymiar pozwalają w sposób optymalny wykorzystać przestrzeń i zmienić jej odbiór w pozytywny sposób. Szafy na wymiar to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu – przekonują projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy tworzącej meble na zamówienie. Atutem szaf tworzonych na zamówienie jest to, że od początku do końca tworzone są one zgodnie z indywidualnym projektem. Możemy mieć więc pewność, że nikt inny nie będzie miał podobnego mebla. Szafy takie mogą być również wykonywane zgodnie z istniejącą już zabudową – jest to możliwe dzięki praktycznie nieograniczonemu wyborowi materiałów, akcesoriów.

Z jakich materiałów tworzy się szafy na wymiar?

Decydując się na szafy na wymiar, możemy samodzielnie określić, jak wyglądać ma dana szafa. Klient wybiera zarówno materiały budulcowe (płyty meblowe laminowane, lite drewno, płyty fornirowane), jak i dekory, laminaty czy akcesoria. W trakcie tworzenia projektu klient decyduje o architekturze szafy wewnątrz: decyduje o ilości szafek, szuflad, półek, miejscu montażu drążka. Na etapie projektu wybierane są również drzwi (skrzydłowe, przesuwane) oraz elementy dekoracyjne. Szafy na zamówienie mogą być udekorowane np. lustrami, co pozwoli na optyczne powiększenie pomieszczenia.

 

 

Comments are closed.