Nasz pojazd potrzebuje specjalnego traktowania, abyśmy mogli cieszyć się bezawaryjną pracą jednostki. Oleje silnikowe mają za zadanie zapewnić odpowiednie smarowanie jego elementów, co skutkuje zwiększoną mocą i pozostawienie ich w lepszej kondycji na długie lata. Oprócz nich istnieją na rynku pozostałe środki czyszczące, które dodawane są bezpośrednio do zbiornika z paliwem lub dostarczane przez komorę silnika. Setki produktów znajdziesz w sklepie internetowym Dbamtomam.pl. Zadbaj o wygląd i sprawność Twojego samochodu. Najlepszy wybór środków do pielęgnacji samochodu z zespołem DBAMTOMAM. 

DBAMTOMAM – oleje, filtry, chemia i płyny. Wszystko w jednym miejscu

Dostępne na rynku środki umożliwiają nam zadbanie o swój pojazd i utrzymanie go w dobrej kondycji na długie lata. Częsta zmiana oleju silnikowego, filtra kabinowego i powietrza, to podstawowe czynności, które powinniśmy wykonywać przynajmniej raz w roku. Za odpowiednia opłatą zrobi to za nas warsztat samochodowy. Jednak w niektórych sytuacjach nie jest wymagane posiadanie podnośnika lub kanału. Bez problemu jesteśmy w stanie samodzielnie dokonać takiej wymiany. Pomoże nam w tym sklep Dbamtomam. Na https://dbamtomam.pl/ czeka na Ciebie setki produktów, które zabezpieczą Twój silnik i przywrócą mu sprawność i moc. 

Oleje silnikowe do samochodu – jaki wybrać?

Oleje 0w16 silnikowe do samochodu to preparat wielosezonowy, który przeznaczony jest do pracy w niskich i wysokich temperaturach. Ich głównym założeniem jest redukcja zużycia paliwa i zapewnienie ochrony silnikowi. Zastosowane interwały zmiany oleju – co 10-15 tys. km – zapewniają prawidłową pracy jednostki napędowej i jej długowieczność. W sklepie Dbamtomam, znajdziesz oleje silnikowe od najlepszych producentów i liderów w swojej branży motoryzacyjnej. Zobacz całą ofertę sklepu Dbamtomam i przekonaj się sam, że nie musisz przepłacać kupując preparaty do samochodu online.

 

Comments are closed.