Depilacja laserowa to pewność co do jakości swojej skóry. Wszystkie mechaniczne metody, których używa większość osób tak naprawdę działają negatywnie na jej kondycję. Podrażnienia, zaczerwienienia są również bardzo bolesne i wyglądają po prostu źle. Dzięki depilacji laserowej można poprawić jakość swojej skóry równocześnie oszczędzając czas na goleniu będąc zawsze w 100% pewnym siebie.

 

Depilacja laserowa – działanie i cena

Działanie depilacji laserowej opiera się o skoncentrowaną wiązkę lasera, która nakierowana na skórę natrafia na jej barwnik obecny również we włosach – melaninę. W procesie fizycznym dochodzi do przekształcenia energii świetlnej na cieplną i rozgrzania swojej struktury. Takich warunków po prostu nie wytrzymuje cebulka włosów ulegając degradacji – a to jej rolą jest stałe odrastanie włosów. W takim stanie nie będą ich w przyszłości produkować zapewniając permanentność procesu. Cebulka włosowa bowiem nie może się zregenerować. Jednak aby mieć pewność, że nie przejdzie w stan zwany ,,uśpieniem” to zabieg powtarza się kilkukrotnie – od 4 do nawet 9 razy w odstępach co 4-6 tygodni. Ważne jest, aby dopilnować terminów i nie przekładać ich, gdyż może to zniweczyć efektywność zabiegu.

 

Sprawdź: Depilacja laserem Warszawa

 

Cennik jest najbardziej korzystny w przypadku podjęcia decyzji o przeprowadzeniu od razu całej serii zabiegów (najlepiej na kilka partii ciała). Wtedy cenowa korzyść % jest coraz większa. Jest to bardzo często wybierana forma. Lecz ogólnie można powiedzieć, że najdroższe są partie obejmujące największą powierzchnię ciała. Dlatego za nogi zapłaci się o wiele więcej niż za okolice bikini czy pachy.

 

Depilacja laserowa Warszawa Mokotów

Depilacja laserowa w Warszawie jest bardzo często przeprowadzanym zabiegiem. Na Mokotowie znajdują się ciekawe salony depilacji jak sieć depilacja.pl, która charakteryzuje się nieposzlakowaną opinią na rynku. Właśnie takie miejsca należy wybierać aby być pewnym, że oddaje się swoje ciało w dobre ręce.

 

Comments are closed.