Zabiegi medycyny estetycznej mają na celu poprawienie naszej sylwetki, skóry czy pozbyć się niechcianych problemów, które towarzyszą nam od lat. PCZK, czyli polski dystrybutor i producent sprzętu dla lekarzy medycyny estetycznej i personelu, oferuje pionierskie technologie sprzętu HI-TECH. Dzięki czemu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, a zabiegi, z których skorzystali, przeprowadzane są bezboleśnie. Do technologii przyszłości zaliczyć możemy aparaturę do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rewitalizacji skóry twarzy, urządzenia do diagnostyki skóry czy leczenia trądziku. Zapraszamy do zapoznania się z nimi wszystkimi na stronie PCZK.

Urządzenia na cellulit i tkankę tłuszczową. Skuteczność potwierdzona badaniami

Najnowocześniejsza technologia użyta w produkcji sprzętu do pozbycia się cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej, pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów. Specjalistyczne aparatury wykorzystują, m.in. fale dźwiękowe, ultradźwięki oraz dwutlenek węgla, zachowując przy tym bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta. Z zabiegów tych korzystają najczęściej kobiety, które chcą mieć smukłą i piękną sylwetkę każdego dnia. Urządzenia te są o wiele skuteczniejsze, niż używane przez wielu domowe masażery za kilkaset złotych. Dlaczego warto je mieć w swoim salonie? Odpowiedź poznasz pod adresem https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-kosmetyczne/urzadzenia-na-cellulit-i-tkanke-tluszczowa.html

Profesjonalny i skuteczny sprzęt kosmetyczny – sprawdź całą ofertę PCZK

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego w najlepszy na rynku sprzęt, wyróżni Twój salon na tle konkurencji. Lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy będą mogli oferować swoim pacjentom specjalistyczne zabiegi, do których przeznaczona aparatura posiada niezbędne certyfikaty i skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi. Mają one wysokie parametry techniczne, dzięki czemu są nieporównywalnie skuteczniejsze od domowych sposobów i sprzętu zakupionego za niewielkie pieniądze. 

 

Comments are closed.