Holandia, w której mieszka blisko 250 tys. Polaków, w dalszym ciągu jest atrakcyjnym kierunkiem na zarobienie większych pieniędzy niż w Polsce. Nasi rodacy zamieszkują m.in. miasto Haga i rozpoczynają pracę w sektorze rolnictwa i ogrodnictwa. To właśnie te dwie branże mają wiele ofert pracy szczególnie w okresie letnim. Holandia jest również krajem o niskiej stopie bezrobocia. Uczciwa i dobrze praca w tym państwie zawsze się znajdzie. Na portalu Głos Polski obecnie znaleźć możemy setek ofert pracy, np. jako operatora wózka widłowego, na zbiorze i sortowaniu bakłażanów czy przy produkcji dywanów. Sprawdź je wszystkie na Glospolski.nl!

Nowe oferty pracy w Holandii – uzyskaj większe zarobki, rozpoczynając pracę w Niederlandach

Ogłoszenia na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ często znikają w bardzo szybkim tempie. Spowodowane jest to, że znajdują się chętni, aby wyjechać do pracy w Holandii. Z racji tego, że jest tam wielu naszych rodaków, czują się oni swobodnie i decydują się na pozostanie na dłużej. Niektórzy wyjeżdżają tylko do pracy sezonowej na 2-3 miesiące i za rok wracają z powrotem. Holandia jest miejscem pracy dla wszystkim. Zatrudnienie znajdą tutaj osoby bez doświadczenia, jak i te wykształcone, z fachem w ręku. To dobry kierunek na wakacyjną pracę dla młodych, z których mogą przywieźć sporą ilość pieniędzy. 

Wiadomości z Holandii – Twój Głos Polski. Bądź zawsze na bieżąco

Polacy w Holandii jeszcze kilkanaście lat temu mieli ciężej. Wyjeżdżali w ciemno, bez znajomości nawet angielskiego. Teraz sytuacja jest inna. Mają telefony, specjalne aplikacje do tłumaczenia czy mapy. Świat jest o wiele prostszy i na wyciągnięcie ręki. Głos Polski to portal, gdzie Polacy mają możliwość szybszej adaptacji w Holandii. Znajdą tam pracę, mieszkanie, biuro rachunkowe, warsztat samochodowy czy transport z Polski do Holandii i z powrotem. To serwis, który został stworzony specjalnie dla nich. Dołącz do szerokiego grona czytelników i dowiedz się więcej o kraju tulipanów!

 

Comments are closed.