Odpoczynek w ogrodzie rustykalnym jest źródłem czystej przyjemności. Bujne, luźno rozrastające się krzewy, kwiaty kojarzące się z polaną ukrytą między drzewami, owocowe drzewka szumiące za domem, drewniane altany, meble i inne dekoracje napawają spokojem i pozwalają obcować z naturą. Nieodłącznym elementem sielskiego ogrodu przywołującego wspomnienie wakacji u babci jest duży stół – miejsce spotkań rodziny i przyjaciół. W pięknym, tętniącym życiem ogrodzie inspirowanym wiejskim krajobrazem idealnie sprawdzają się tekowe stoły tarasowe. Dlaczego warto postawić właśnie na nie? Sprawdź!

Tekowe stoły tarasowe – solidne i efektowne meble

Drewno doskonale wpisuje się w klimat rustykalnych aranżacji. Zastanawiasz się nad kupnem dębowego albo sosnowego zestawu? Okazuje się, że znacznie korzystniejszym wyborem jest zakup mebli z drewna egzotycznego. Stoły tarasowe zbudowane z azjatyckiej teczyny znane są ze swojej nieprzeciętnej solidności. Surowiec bogaty w kwas krzemowy i substancje oleiste jest twardy, odporny na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki pogodowe. Możesz mieć pewność, że nowy stół zachowa nienaganną formę pomimo intensywnego użytkowania i ekspozycji na promieniowanie UV, wodę, mróz i wysoką temperaturę. Co ciekawe, drewno tekowe jest również odporne na działanie ostrych środków chemicznych. Pielęgnacja stołów tekowych nie jest skomplikowana i opiera się głównie na regularnym olejowaniu specjalnym preparatem.

Stoły tarasowe i meble rattanowe Vimine – stylowe dodatki i meble do ogrodu

Szukasz trwałego, a jednocześnie stylowego i efektownego wyposażenia na taras? Inspiracje znajdziesz w katalogu marki Vimine! Stoły tekowe i meble rattanowe Vimine zachwycają swoją dopracowaną formą. Pięknie usłojone, solidne stoły stworzą zgrany duet z lekkimi krzesłami z rattanu. Co ważne, wszystkie produkty z logo uznanego producenta wykonywane są ręcznie.

Comments are closed.