Prywatny samochód pozwala nam na wygodniejsze życie oraz na skuteczniejsze załatwianie codziennych spraw – od dojazdu do pracy, poprzez odbieranie dzieci ze szkoły, aż po zakupy czy też weekendowe wyjazdy za miasto. Korzystając na co dzień z samochodu często zapominamy, jak istotne jest dbanie o jego dobry stan techniczny. Zaniechanie tego zagadnienia może być dla nas tragiczne w skutkach!

Coroczne badania kontrolne to za mało!

Polskie prawo zobowiązuje nas do obowiązkowego posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na konkretny pojazd, jak również do wykonywania corocznych przeglądów technicznych na okręgowych stacjach diagnostycznych. Ubezpieczenie OC znajdziemy w towarzystwach ubezpieczeniowych – dzisiaj nie musimy nawet wychodzić z domu, aby zakupić takie ubezpieczenie: wystarczy dostęp do Internetu! Warto wiedzieć, że poza ubezpieczeniem OC możemy wybrać dodatkowe, nieobowiązkowe ubezpieczenia, które z pewnością podniosą nasz komfort. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się autocasco – mówią pracownicy firmy beesafe.pl

AC – czym jest i w czym nam pomoże?

Autocasco to dodatkowe ubezpieczenie dla naszego samochodu, którego zakres możemy wybierać samodzielnie i w zależności od naszych potrzeb. Kupując AC warto skontaktować się z doświadczonym ubezpieczycielem, który podpowie nam najlepsze rozwiązania i zaproponuje pakiet dopasowany do naszych oczekiwań. Autocasco pozwoli nam na odzyskanie należności za naprawę naszego samochodu po kolizji drogowej, jak również na odzyskanie pieniędzy w przypadku kradzieży samochodu (wysokość kwoty podlega pewnym obostrzeniom). Co ciekawe, AC pozwoli nam również na odzyskanie należności za naprawdę samochodu w przypadku katastrof naturalnych. Wysokość AC uzależniona będzie od licznych czynników, w tym również wieku naszego samochodu. 

Comments are closed.