Jeżeli ktoś myśli o Zorgtoeslag, to musi być pewny tego, że będzie trzeba skontaktować się z holenderskim urzędem – Belastingdienst. To właśnie dzięki temu będzie można uzyskać dodatek do zasiłku zdrowotnego.

Dodatek dla osób o niskich dochodach

Zorgtoeslag jest dodatkiem dla osób, jakie mają niskie dochody. Mogą się o niego starać nie tylko Holendrzy, ale także Polacy, którzy legalnie pracują w tym kraju. A takich osób przecież, w obecnych czasach, nie brakuje. Jeżeli dochody jako pracownika w Holandii nie przekraczają rocznie 30 000 EUR, to można śmiało złożyć wniosek o takie dofinansowanie. W szczególności, że za ubezpieczenie zdrowotne, każdy pracownik płaci samodzielnie – niezależnie od tego, z jaką dokładnie branżą ma się do czynienia. Uwaga! Świadczenia takie mogą przysługiwać tym osobom, jakie w Holandii pracowały tylko przez określony cza.

Jak uzyskać Zorgtoeslag?

Wniosek o dofinansowanie z holenderskiego urzędu można złożyć przy pomocy dobrego biura księgowego. I to nawet takiego, które swoją siedzibę ma w Polsce. Wystarczy tylko dostarczyć do nich odpowiednie dokumenty, a oni będą już wiedzieć, jak dokładnie mają działać. Na złożenie wniosku o taki dodatek jest dużo czasu – co jednak nie oznacza, że trzeba wszystko zostawiać na ostatnią chwilę. Im wcześniej zostanie złożony taki wniosek, tym większa pewność, że pieniądze szybciej wpłyną na konto. Szacuje się, że taka jednorazowa wpłata może wynieść 780 EUR. Nawet, jeżeli ktoś spóźni się ze złożeniem wniosku, to nie może liczyć na przychylność urzędu. 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/przeglad-motocykla/ zobacz wiecej https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/