Dr Orto to linia obuwia, która na rynek została wprowadzona przez znaną markę Befado. Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji butów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Obuwie do zadań specjalnych

Jeśli chodzi o buty Dr Orto to jest to obuwie specjalistyczne, wyróżniające się zaawansowaną konstrukcją. Stworzone jest dla osób, które borykają się z różnego rodzaju problemami stóp.

Wszystkie buty pochodzące ze specjalistycznej ortopedycznej linii wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegają odkształceniu. Buty klejone są nowoczesną metodą proszkową, a ich wkładki posiadają właściwości higieniczne. Nawet te osoby, których stopy nadmiernie puchną, mają zagwarantowaną wygodę i komfort użytkowania tychże butów.

Warto wspomnieć, że w linii obuwia Dr Orto wyróżnić można dodatkowe serie. Dr orto casual to obuwie, które doskonale nadaje się do codziennego użytku, o właściwościach profilaktyczno– rekreacyjnych. Z kolei buty dr Orto active są przeznaczone dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, ciągle są w ruchu, a ich stopy potrzebują specjalnej troski. Marka Befado posiada także coś dla osób, które pracują w służbie zdrowia. Jest to obuwie z linii dr Orto med, które wyróżnia się antypoślizgową podeszwą, elastyczną cholewką i wygodą noszenia.

Co wyróżnia obuwie dr Orto?

Pierwsze, na co warto zwrócić uwagę, to elastyczna cholewka. Jest ona wykonana z miękkich materiałów o wysokiej jakości. Gwarantuje ona komfort użytkowania butów nawet tym osobom, których stopy bardzo łatwo ulegają otarciom. Z kolei anatomiczne, specjalistyczne wkładki mają zagwarantować prawidłową wentylację od wewnątrz buta, co znacznie zwiększa jego walory higieniczne. Dobra amortyzacja i stabilizacja stopy ma znaczenie dla tych osób, które mają problemy z poruszaniem się. Trwałe i antypoślizgowe podeszwy zapewniają dobrą amortyzację wstrząsów, co przekłada się na wygodę chodzenia nawet przez wiele godzin.Podsumowując, obuwie dr Orto to buty o wszechstronnym zastosowaniu, które mogą przydać się wszystkim tym osobom, które mają problemy z poruszaniem się. Problemy ze stopami potrafią być bardzo dokuczliwe, jeśli chodzi o życie codzienne, dlatego warto z nimi walczyć poprzez dobór odpowiedniego obuwia. Trzeba podkreślić, że nawet te osoby, które nie borykają się z żadnymi komplikacjami zdrowotnymi, a chcą korzystać z obuwia wygodnego i nadzwyczaj komfortowego, mogą zdecydować się na wybór produktów dr Orto.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.

Comments are closed.